Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Планується централізовано підвищити рівень енергоефективності будівель

9 червня 2017, 10:02
169
0
Реклама

Зокрема, планують установити мінімальні вимоги до енергетичної ефективності будівель, запровадити сертифікацію енергоефективності та обстеження інженерних систем будівель. Сертифікація повинна буде забезпечити власників актуальною інформацією про енергетичні характеристики будівель, а також дасть змогу вдосконалити механізми контролю за державними програмами енергоефективності, підвищити їх ефективність.

Щоб зробити доступною інформацію про енергетичний стан будівель, пропонується створити відкриті бази цих енергетичних сертифікатів і енергоаудиторів, а також систему незалежного моніторингу якості енергетичних сертифікатів. Крім того, буде врегульовано питання професійної діяльності у сфері енергетичної ефективності будівель.

Таким чином, в Україні запровадять європейський підхід до підвищення рівня енергоефективності будівель. Відповідний законопроект попередньо схвалив профільний комітет Парламенту, та експерти рекомендували його до прийняття в цілому (законопроект було прийнято за основу 4 квітня 2017 року).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини