Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держрегулювання цін на продовольчі продукти з липня скасовується

8 червня 2017, 15:11
175
0
Реклама

Мета такого заходу - зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація (дерегулювання) у сфері ціноутворення. Держрегулювання цін припиниться з липня (01.07.2017 набуде чинності відповідна постанова Кабміну від 07.06.2017 № 394).

Дія постанови поширюється на граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника на низку продовольчих товарів (борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину та м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі) не вище 15 %. Також вжитий захід поширюється на граничні рівні рентабельності та торговельні надбавки на дитяче харчування.

Крім того, скасовано граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів, на граничні рівні цін, нормативи рентабельності (у розмірі не вище 20 %) за надання в оренду торгових приміщень (площ), торговельно-технологічного та холодильного устаткування у торговельних об'єктах, на ринках з продажу продовольчих і непродовольчих товарів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини