Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податки та збори, можливо, сплачуватимуться на єдиний рахунок

7 червня 2017, 10:16
197
0
Реклама

У Мінфіні підготовлено й оприлюднено законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Суть ініціативи - запровадження механізму сплати податків і зборів через електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, відкритий для платника на центральному рівні Державної казначейської служби України. Передбачається, що електронний рахунок відкриватиметься за ініціативою самого платника податків або за його згодою.

Причому згідно із законопроектом платник податків не використовуватиме єдиний рахунок для сплати грошових зобов'язань і податкового боргу з ПДВ й акцизного податку з реалізації пального.

У Мінфіні розраховують на те, що старт нового механізму відбудеться першого числа місяця, що настає за місяцем введення в роботу програмного забезпечення взаємодії інформаційних систем Мінфіну та Казначейства, але не пізніше ніж 1 липня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини