Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Хочуть продовжити строк тимчасового ввезення

28 грудня 2016, 12:01
228
0
Реклама

Депутати хочуть з 1 січня 2017 року дозволити тимчасове ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на рік, замість 5 - 10 днів, як це передбачено зараз. У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 5567 про внесення змін до Митного кодексу України. Водночас автори ініціативи хочуть, щоб власники таких машин поступово виплачували розмитнення. У документі йдеться, що за кожен місяць перебування на території України необхідно буде сплатити частину суми від повної вартості розмитнення. У 2017 році сума митних платежів при ввезенні таких машин становитиме 0,2%, у 2018 - 0,3% та у 2019 - 0,5%. Він поширюватиметься на легкові та вантажні автомобілі масою до 3,5 тонн і віком старше за сім років.

Експерти зазначають, що такі нововведення скоротять надходження до Державного бюджету. За словами генерального директора Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів Олега Назаренка, транспортний збір, екологічний збір та страховку на автомобілі з іноземною реєстрацією слід сплачувати в країні, в якій автомобілі зареєстровані.

Проте цей законопроект припускає внесення змін до Державного бюджету на 2017 рік. З точки зору Бюджетного кодексу цей закон, якщо він буде прийнятий, зможе запрацювати тільки з 1 січня 2018 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини