Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

УЗ не застосовує європейські підходи в плануванні:

26 грудня 2016, 12:40
203
0
Реклама

Фінплан ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік викликає сумніви щодо ефективності реформування держкомпанії. Міністерство інфраструктури погодило фінансовий план ПАТ «Укрзалізниця» на 2017 рік, але піддало його нищівній критиці. За словами Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, фінплан є відверто слабким. Він не відображає повною мірою весь спектр напрямків розвитку компанії в наступному році. Фінплан погоджено в цілому, інакше робота компанії опинилася б на межі зупинки.

У свою чергу, Перший заступник Міністра інфраструктури Євген Кравцов заявив, що процедура планування в ПАТ «Укрзалізниця» залишилась такою самою, як була 15 років тому, зберігся радянський підхід до планування. Підрозділи УЗ подають плани, їх зміюють, окремі пункти затверджують і включають до одного єдиного фінплану компанії. Це не той підхід, якого ми очікували від нової команди, яка, в першу чергу, мала запровадити європейське бачення розвитку компанії, а не збирати фінплан, як пазли з різних картинок, як наголосив Євген Кравцов.

Мінінфраструктури не побачило системної та переконливої позиції щодо розподілу 12 млрд гривень капітальних інвестицій, спрямованих на розвиток компанії в 2017 році.

Критику міністерства, за словами Євгена Кравцова, викликають плани керівництва УЗ щодо закупівлі тепловозів замість електровозів.

Нагадаємо, що фінплан передбачає підвищення тарифів на перевезення на рівні 25%.

Проект фінплану зараз знаходиться на погодженні інших органів влади, після чого його буде внесено на розгляд Кабінету Міністрів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини