Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Більше можливостей для експорту до Китаю:

19 грудня 2016, 14:00
191
0
Реклама

Українська аграрна конфедерація (УАК) і Китайська торгова асоціація (ССА) задокументували основні напрями співпраці, кінцева мета якої - розширити можливості українських компаній для реалізації нових проектів щодо виходу на ринки Китаю, а також сприяння інвестиційній взаємодії.

Меморандумом передбачені основні положення співробітництва УАК і ССА, яке в першу чергу буде спрямоване на сприяння діловим контактам підприємців двох країн, обмін актуальною інформацією про стан і пріоритетні напрями торговельно-економічної співпраці, пошук шляхів вирішення проблемних питань. Крім того, у пріоритеті організація в Україні та КНР виставкових заходів, форумів, конференцій, а також візитів представників ділових кіл.

Також Китай у рамках Декларації про стратегічну співпрацю з Україною готовий не лише прийняти на свій великий ринок експортовану українську продукцію, а й допомогти в модернізації виробництва та створенні спільних підприємств. Зокрема, це стосується аграрного експортного напряму в Україні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини