Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пайову участь для забудовників

19 грудня 2016, 15:44
154
0
Реклама

Пайову участь для забудовників заплановано скасувати, а дохід до місцевого бюджету враховувати при підписанні договору оренди.

Розробка відповідного антикорупційного законопроекту ініційована Мінрегіоном. Прийняти закон закликають вже протягом декількох місяців, оскільки це вплине на підняття України в рейтингу Doing Business, а один пункт рейтингу може дати Україні мінімум 600 млн доларів інвестицій.

Як повідомлялося раніше, Мінекономрозвитку оцінює корупційну складову в будівництві при оплаті пайових внесків до місцевих бюджетів на рівні 1,5 млрд грн.

Паралельно зміни напрацьовує і Держархбудінспекція. В I кварталі 2017 року відомство має намір впровадити низку ініціатив для зменшення зловживань як з боку інспекторів, так і з боку забудовників:

- буде введено уніфіковану форму акта перевірки дотримання суб'єктом господарювання ліцензійних умов у будівництві. У інспекторів буде чіткий список позицій, за якими вони здійснюватимуть перевірку, що обмежить можливості зловживання повноваженнями;

- планується визначити і встановити конкретні строки для усунення кожного порушення при будівництві (зараз інспектори відомства самі встановлюють строки, що призводить до зловживань);

- буде затверджено перелік будівельних робіт, для виконання яких не потрібно отримання дозвільної документації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини