Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нова банківська послуга:

13 грудня 2016, 12:25
332
0
Реклама

В Україні з'явилася нова банківська послуга - кардшерінг. Суть сервісу полягає в тому, що замість того, щоб здійснювати грошовий переказ на карту одержувача коштів, можна надати йому доступ до своєї карти для здійснення платежів.

Таку послугу, побудовану на технології Visa Token Service, запустив Приватбанк. Технологія Visa Token Service замінює конфіденційну інформацію про платіжну карту на унікальний цифровий ідентифікатор - токен, який не містить деталей платіжного рахунку клієнта, наприклад 16-значного номера карти. Токен може бути моментально перевипущено без необхідності змінювати номер рахунку або перевипускати карту.

Власник карти Visa зможе віртуально поділитися нею з іншими особами, які зможуть прив'язати чужу карту до свого смартфона й розплачуватися нею в торгових мережах по всьому світу за допомогою безконтактного електронного гаманця.

За словами заступника голови правління Приватбанку Олександра Вітязя, у більшості випадків сервіс Share.CreditCard замінить переказ коштів, адже кардшерінг виконується без будь-яких комісій і додаткових платежів. Приватбанк запускає цю технологію першим у світі, як зауважив Олександр Вітязь.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини