Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Запрацює Державний дорожній фонд

9.12.2016, 10:01
152
0

Місцеві дороги утримуватиме місцева влада
Місцеві дороги утримуватиме місцева влада

Дано «зелене світло» реформі в дорожній галузі. Президент Петро Порошенко підписав три закони, які мають прискорити будівництво нових доріг в Україні.

Принципово змінюються механізми фінансування та управління дорожнім господарством.

По-перше, Законом «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі» створюється спеціальний фонд у складі Державного бюджету України для фінансування дорожнього господарства. Дохідна частина цього фонду буде формуватися за рахунок акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного палива, акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених транспортних засобів, ввізного мита на нафтопродукти й транспортні засоби та шини до них, а також інших джерел.

По-друге, Законом «Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» встановлено, що в Держбюджеті України щороку передбачаються видатки на фінансування будівництва та ремонту автомобільних доріг загального користування.

По-третє, Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування» пропонується передати в управління місцевих адміністрацій утримання й будівництво автомобільних доріг місцевого значення.


Увійдіть, щоб залишити коментар