Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Страховики отримали оновлені ліцензійні умови:

8 грудня 2016, 12:01
221
0
Реклама

Кабмін затвердив ліцензійні умови провадження госпдіяльності з надання фінансових послуг. За словами члена Нацкомфінпослуг Ольги Максимчук, у допрацьованому документі враховано зауваження уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю.

Згідно з документом страховик, який планує отримати ліцензію на обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, зобов'язаний мати перевищення фактичного запасу платоспроможності над розрахунковими нормативними показниками не менш ніж на 25%, але не менше 1 млн євро за офіційним курсом НБУ на останню звітну дату. Крім того, у компанії має бути досвід роботи на ринку не менше двох років.

Для отримання ліцензії на обов'язкові види страхування компанія повинна мати досвід роботи не менше двох років, а на страхування відповідальності операторів ядерних установок за шкоду, яка може бути завдана в результаті ядерного інциденту, - не менше трьох років.

У рішенні закріплено перелік документів, необхідних для отримання ліцензії. Компанія має право здійснювати обов'язкове страхування виключно за умови дотримання затверджених Кабміном порядку та правил проведення обов'язкового страхування, дотримуватися форми типового договору, особливих умов ліцензування, розмірів страхових сум і максимальних розмірів страхових тарифів або методики актуарних розрахунків, якщо інше не визначено законом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини