Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Малий бізнес зможе отримувати

1 грудня 2016, 14:30
148
0
Реклама

Державний Ощадбанк почав надання електронних тендерних гарантій представникам мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ), які беруть участь у державних закупівлях. Від учасника торгів у системі закупівель Prozorro, який вносить свою пропозицію, можуть вимагати тендерну гарантію. Така гарантія повинна забезпечити виплату організатору тендера коштів у випадку порушення участником умов торгів та надаватися виключно в електронному вигляді.

Отже, електронна тендерна гарантія - електронний документ, який містить усі умови гарантії, а також електронно-цифровий підпис уповноваженої особи та електронно-цифрову печатку банку. Після підписання електронна гарантія надсилається клієнту - учаснику тендера. Клієнт долучає її до своєї тендерної пропозиції та розміщує на авторизованому електронному майданчику, через який проводиться процедура закупівлі.

Ощадбанк повідомляє, що сума гарантії не перевищуватиме 3% від суми тендерної пропозиції. Строк дії гарантії зазвичай відповідає строку дії тендерної пропозиції та становить 90/120 календарних днів з дати розкриття пропозицій.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини