Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Застарілі нормативні вимоги

28 листопада 2016, 14:30
264
0
Реклама

Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» не може застосовувати новітні технології через вимоги, які містяться в застарілій нормативці. Найбільша газовидобувна компанія України пропонує Кабінету Міністрів скасувати «Збірник розцінок на геофізичні дослідження і роботи в свердловинах на нафту і газ» НАК «Нафтогаз України». Відповідні офіційні листи «Укргазвидобування» надіслало до Міністерства енергетики та вугільної промисловості та Мінекології.

За словами голови правління ПАТ «Укргазвидобування» Олега Прохоренка, під час укладання договорів із виконавцями робіт «Укргазвидобування» користується згаданим збірником розцінок, хоча це документ старого зразка, який не передбачає використання обладнання закордонних виробників. Прив'язка вартості геофізичних робіт та послуг до цього збірника розцінок не дозволяє замовляти виконання робіт за допомогою новітнього сучасного обладнання та співпрацювати з провідними закордонними геофізичними підприємствами. Відповідно, вітчизняні підприємства не можуть збільшувати видобуток газу.

«Скасування збірника розцінок позитивно вплине на якість та інформативність промислово-геофізичних робіт, що дозволить наростити обсяги видобутку вуглеводнів в Україні», - заявив Олег Прохоренко.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини