Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Створена Нацбанком система BankID

10 листопада 2016, 09:03
309
0
Реклама

Банківські послуги за допомогою сервісу ідентифікації BankID, розробленого НБУ, почнуть надавати у 2018 році. За словами керівника проектів реформування банківського сектору НБУ Валерія Майбороди, Нацбанк офіційно завершив перший етап проекту та переходить до впровадження другого етапу.

На першому етапі до системи НБУ BankID підключилися шість банків: ОТП Банк, Укрсиббанк, UniCredit Bank, банк «Восток», Радабанк, Альфа-банк, а також Міністерство юстиції та Єдиний державний портал адміністративних послуг iGov. Клієнти цих банків уже тепер можуть отримувати державні послуги дистанційно із застосуванням BankID.

У Нацбанку розраховують, що до 2018 року до системи підключаться всі банки. Чиновник зазначив, що система видаленої ідентифікації ПриватБанку функціонуватиме паралельно із системою НБУ.

BankID - система видаленої ідентифікації громадянина(через Інтернет), у якій особа підтверджується на підставі інформації з банку (прив'язки громадянина до банківського рахунка). BankID може ефективно застосовуватися в ситуаціях видаленого надання адміністративних послуг.

Проте першим в Україні технології BankID почав застосовувати ПриватБанк. Пізніше свій сервіс почав розробляти НБУ спільно з Ощадбанком. У Приватбанку вважають, що при побудові системи державного BankID було використано їхню технологію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини