Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Паризька кліматична угода:

7 листопада 2016, 09:03
226
0
Реклама

Паризька угода щодо клімату, яка регулює заходи зі зниження вмісту вуглекислого газу в атмосфері, набула чинності 4 листопада. Вона приходить на зміну Кіотській. Країни, що підписали угоду (Україна в тому числі), домовилися скорочувати викиди в атмосферу парникових газів, щоб забезпечити підвищення температури повітря на планеті до 2050 року не більше ніж на 2 градуси Цельсія, в ідеальному випадку - на 1,5 градуса.

Кожна країна самостійно визначає свою мету щодо зниження викидів вуглекислого газу. Україна взяла зобов'язання обмежити в 2030 році свої викиди парникових газів до 60%, до рівня викидів 1990 року.

Для досягнення поставлених цілей необхідно буде скоротити споживання традиційних енергетичних ресурсів і замінити їх відновлюваними джерелами енергії.

Глобальну угоду про запобігання змінам клімату було прийнято в грудні 2015 року в Парижі. Угоду підписали 195 держав, 97 - ратифікували. Президент України Петро Порошенко 1 липня підписав Закон «Про ратифікацію Паризької угоди», прийнятий Верховною Радою.

Проте Угода не передбачає жодної форми відповідальності за порушення взятих тією чи іншою державою зобов'язань зі скорочення викидів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини