Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Припинено схему незаконного

3 листопада 2016, 09:02
179
0
Реклама

Знадобилося півтора роки, щоб зламати схему незаконного привласнення автомобілів. До постанови КМУ №1388, що регулює реєстрацію автотранспортних засобів, 5 жовтня 2016 року було внесено зміни. Тільки після цього компанія «Порш Фінанс Україна» змогла повернути незаконно привласнені третіми особами ще у 2015 році автомобілі. Успішно завершити цю справу вдалося завдяки роботі експертів Ради бізнес-омбудсмена.

Компанія «Порш Фінанс Україна» ще 7 липня 2015 року звернулася зі скаргою на Міністерство внутрішніх справ України. Вона зазначила, що автомобілі були присвоєні на підставі підробних документів. До вирішення проблеми було залучено Раду бізнес-омбудсмена. Після детального розслідування проблеми скаржника та обговорення її з Українським об'єднанням лізингодавців РБО дійшла висновку про наявність злочинної схеми, яка активно використовується в різних регіонах країни для незаконного привласнення автомобілів. Згідно з висновком Ради єдиним дієвим способом попередження злочинів є внесення відповідних змін до законодавства, що регулює порядок реєстрації автотранспортних засобів.

Рада бізнес-омбудсмена 8 жовтня 2015 року звернулася до МВС України з рекомендацією внести зміни до законопроекту «Про сервісні послуги та сервісні центри МВС» № 256, прийнятого Верховною Радою України 14 липня 2015 року в першому читанні. Інспекторів ДАІ зобов'язали перед тим, як зареєструвати автомобіль, перевіряти наявність обтяжень у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна України. Зрештою, було внесено зміни до постанови Кабміну від 7 вересня 1998 року № 1388.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини