Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд затвердив

27 жовтня 2016, 09:02
169
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів України затвердив нову редакцію Санітарних правил в лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ 26 жовтня 2016 року.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Тимчасово виконуюча обов'язки Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич зазначила, що нова редакція Санправил жорстко регламентує проведення санітарних рубок, а їх дія поширюватиметься на всіх лісокористувачів.

Суцільні санітарні рубки забороняються в заповідниках, заказниках та національних парках, навколо місць гніздування рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, хижих та інших птахів. Забороняється вирубування дуплястих, сухостійних, фаутних дерев для забезпечення представників фауни природним укриттям. В інших категоріях лісів обмежено проведення суцільних санітарних рубок, за виключенням моментів крайньої необхідності, встановлено обов'язковість відновлення лісів на цих вирубках.

ПРОТЕ:

Заборона суцільних санітарних рубок на деяких ділянках, можливо, матиме зворотній ефект. За відсутності відповідного обладнання в лісгоспах неможливість часткових санітарних рубок призводить до залишення заражених та пошкоджених дерев на ділянках.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини