Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Реформувати митницю

27 жовтня 2016, 09:04
155
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд найближчим часом внесе на затвердження Національної ради реформ Стратегію реформи української митниці, на основі якої й почнуть її реформування з 1 січня 2017 року.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Як заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, Уряд завершив попередню роботу з оцінки потреб наведення порядку та модернізації системи української митниці. У цьому контексті він висловив вдячність Сполученим Штатам Америки за організацію та проведення відповідної місії.

Володимир Гройсман також зазначив, що митна служба із серпня поточного року демонструє позитивну динаміку зі збільшення надходжень до Держбюджету. Так, порівняно із затвердженими показниками додаткові надходження становили 1-2 млрд грн.

Однак, за словами Прем'єра, цього недостатньо, потрібні «серйозні, системні, масштабні зміни», оскільки «сірий імпорт та контрабанда знищують економічні можливості держави, не дають змоги українському бізнесу стати конкурентним» та стримують розвиток національної економіки.

ПРОТЕ:

Наскільки можна зрозуміти, у рамках реформи не передбачається пов'язувати посилення контролю зі зниженням митних платежів, розмір яких багато в чому призводить до сірого імпорту та контрабанди.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини