Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ринок землі відкриють після

25 жовтня 2016, 09:06
208
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Голова підкомітету з питань земельних відносин Аграрного комітету ВР Олег Кулініч заявив, що Аграрний комітет протягом півроку розробить законопроект, який стане дорожньою картою проведення земельної реформи в Україні.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Дорожня карта дозволить запустити ринок землі в нашій країні максимально швидко та безболісно. Однак, за словами Кулініча, перед скасуванням мораторію та початком функціонування ринку землі в Україні депутати повинні прийняти законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення, який досі не опрацьовано.

«Законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення досі немає. А немає законопроекту - немає й підстав, щоб ми скасовували мораторій на продаж землі. У Земельному кодексі прописано, що мораторій діє доти, доки не запрацює закон про обіг земель сільськогосподарського призначення», - зазначив депутат.

ПРОТЕ:

В Аграрному комітеті розробляють законопроект про емфітевзис (довгострокове користування землею з можливістю відчуження права оренди), який може стати тимчасовою альтернативою запровадженню ринку землі в Україні. Договір емфітевзису може буде укладений на строк до 50 років. При цьому власник земельної ділянки зможе отримати відразу всю суму за здавання її в оренду. Після закінчення строку дії договору ділянка повернеться у власність до її початкового володільця.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини