Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Європа ввела нові правила

21.10.2016, 09:04
100
0

імпорту органічних продуктів
імпорту органічних продуктів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Європейський союз ввів нові правила електронної сертифікації для імпортованих органічних продуктів, які діятимуть протягом наступних 6 місяців. Про це повідомляє Єврокомісія.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Я вітаю модернізацію нашої системи моніторингу органічного імпорту. Це не лише призведе до значного спрощення для операторів і розвитку торгівлі, а й до подальшого підвищення споживчої довіри до органічних продуктів», - прокоментував єврокомісар із сільського господарства Філ Хоган.

З практичного погляду зміни вимагатимуть додавання імпортних сертифікатів до Трейдингової контрольно-експертої системи (TRACES) - наявної електронної системи з відстежування переміщень продуктів харчування по всій території ЄС. Система забезпечує доступ у форматі 24/7, що полегшує торгівлю, надаючи торговим партнерам і компетентним органам можливість легко отримувати інформацію про рух своїх партій, а також прискорює адміністративні процедури, полегшує швидке реагування на загрози здоров'ю шляхом відстежування переміщення вантажів тощо.

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що одночасно затверджені й нові форми інспекційних сертифікатів для імпортованої органічної продукції.


Увійдіть, щоб залишити коментар