Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Європа ввела нові правила

21 жовтня 2016, 09:04
178
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Європейський союз ввів нові правила електронної сертифікації для імпортованих органічних продуктів, які діятимуть протягом наступних 6 місяців. Про це повідомляє Єврокомісія.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Я вітаю модернізацію нашої системи моніторингу органічного імпорту. Це не лише призведе до значного спрощення для операторів і розвитку торгівлі, а й до подальшого підвищення споживчої довіри до органічних продуктів», - прокоментував єврокомісар із сільського господарства Філ Хоган.

З практичного погляду зміни вимагатимуть додавання імпортних сертифікатів до Трейдингової контрольно-експертої системи (TRACES) - наявної електронної системи з відстежування переміщень продуктів харчування по всій території ЄС. Система забезпечує доступ у форматі 24/7, що полегшує торгівлю, надаючи торговим партнерам і компетентним органам можливість легко отримувати інформацію про рух своїх партій, а також прискорює адміністративні процедури, полегшує швидке реагування на загрози здоров'ю шляхом відстежування переміщення вантажів тощо.

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що одночасно затверджені й нові форми інспекційних сертифікатів для імпортованої органічної продукції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини