Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Голова ВГСУ незаконно

19 жовтня 2016, 09:06
262
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Генпрокуратура повідомила про підозру в скоєнні злочинів суддям Вищого госпсуду України Артуру Ємельянову і Віктору Татькову.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Екс-голова ВГСУ Ємельянов і його колишній заступник Татьков підозрюються в незаконному втручанні в систему прийняття судових рішень у 2011 - 2014 роках.

Співробітники Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України повідомили їх про підозру в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376, ч. 2 ст. 376-1 КК України. Незаконні дії здійснювалися в 2011 - 2014 роках.

За словами Генпрокурора України Юрія Луценка, ці особи фактично підпорядкували собі систему прийняття судових рішень. Досліджується близько 7000 випадків незаконного втручання в автоматизовану систему розподілу справ та заяв, втручання в діяльність суддів з метою винесення ними необхідних зловмисникам неправосудних рішень у господарських судах усіх інстанцій.

ПРОТЕ:

Тепер виникає питання: якщо зазначені факти знайдуть відображення в судовому вироку, чи висуватимуться звинувачення відносно суддів, які безпосередньо виносили рішення під тиском. Якщо так, то мова може йти про перегляд таких рішень, оскільки процесуальне законодавство дає для цього всі підстави. Але чи зможе судова система впоратися з переглядом такої кількості судових рішень? Та й наслідки можуть бути досить великі, адже кожне рішення - це досить значний господарський спір.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини