Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Суд підтвердив правомірність

18 жовтня 2016, 09:03
156
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Київський апеляційний адміністративний суд 11 жовтня підтвердив правомірність дій Нацбанку із забезпечення захисту інтересів кредиторів та вкладників VAB Банку. Про це регулятор повідомив на своєму офіційному сайті.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу фізичної особи - клієнта банку, яка вимагала визнати протиправною бездіяльність Нацбанку із забезпечення захисту законних інтересів вкладників та кредиторів банку.

Суть претензій полягала в тому, що, на думку клієнта VAB Банку, НБУ не вжив усіх необхідних заходів для недопущення банкрутства банку, внаслідок чого вкладник втратив свої грошові кошти, які перевищували суму гарантованого відшкодування. Суд вважає, що НБУ своєчасно виявив проблеми та вжив усіх можливих передбачених законодавством заходів.

ПРОТЕ:

Таким чином, можна стверджувати, що спроба покласти на НБУ відповідальність (і, відповідно, вимагати надалі компенсації) за банкрутство VAB Банку провалилася. Хоча варто очікувати, що вкладник проявить завзятість і подасть касаційну скаргу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини