Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Оздоровлення теплоенергетики:

12.10.2016, 09:05
117
0

Уряд схвалив реструктуризацію боргів теплокомуненерго
Уряд схвалив реструктуризацію боргів теплокомуненерго

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд схвалив проект Закону «Про реструктуризацію боргів теплопостачальних підприємств».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Схвалення Урядом проекту Закону «Про реструктуризацію боргів теплопостачальних підприємств», який був розроблений Мінрегіоном - це фінансове оздоровлення підприємств ТКЕ та крок у реформі теплоенергетики, - наголосив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко після засідання КМУ.

«Теплопостачальні підприємства є основою для інвестиційних проектів, спрямованих на модернізацію галузі. Але спочатку вони мають бути виведені на рівень фінансової стабільності. Схвалений документ передбачає реструктуризацію боргів та списання штрафів і пені після того, як теплопостачальні компанії та Нафтогаз виконають договори про реструктуризацію заборгованості. Законопроект підготовлений спільно з міжнародними партнерами, є основою реформи теплоенергетики та енергоефективності загалом», - наголосив Геннадій Зубко. Він підкреслив, що документ буде подано до Парламенту.

ПРОТЕ:

Наскільки можна зрозуміти, насамперед йдеться про борги за спожитий підприємствами теплокомуненерго газ. Але виключати, що законопроектом буде запропоновано й особливий порядок погашення боргів і перед іншими кредиторами.


Увійдіть, щоб залишити коментар