Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Уряд створив

12.10.2016, 09:04
137
0

Національний комітет промислового розвитку України
Національний комітет промислового розвитку України

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабмін створив дорадчо-консультативний орган КМУ з питань промисловості - Національний комітет промислового розвитку України. Новий орган створено для активізації економічних процесів в Україні на засадах індустріалізації та інновацій.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Володимир Гройсман наголосив, що створення Національного комітету промислового розвитку України дозволить ефективно розвивати промисловість та зміцнить національну економіку України.

«Ми провели зустрічі з представниками регіонів: Харківської, Полтавської, Вінницької, Львівської, Запорізької та інших областей, зібрали велику кількість пропозицій та рекомендації щодо необхідності запровадження механізмів переходу на високотехнологічну індустріальну модель; нарощування виробництва товарів з високою доданою вартістю, конкурентоспроможних на зовнішніх ринках; створення нових робочих місць; забезпечення сталого промислового розвитку країни», - зазначив Степан Кубів.

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що членами нового органу значною мірою стануть представники великої промисловості. Тому дуже важливо, чи будуть адекватно захищені інтереси середніх і малих підприємств.


Увійдіть, щоб залишити коментар