Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Тариф на залізничні перевезення

11.10.2016, 09:06
121
0

може збільшитися через високу ціну на електроенергію
може збільшитися через високу ціну на електроенергію

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Публічне акціонерне товариство «Укрзалізниця» вимагає підвищити тариф на перевезення через високу ціну на електроенергію.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС

Собівартість залізничних перевезень збільшиться на 2% у зв'язку з рішенням Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, збільшити роздрібні тарифи на електроенергію для промислових споживачів з жовтня 2016 року майже на 10%.

В операційних витратах ПАТ «Укрзалізниця» частка витрат на електроенергію становить 10%. А темпи зростання тарифів на перевезення, які регулюються державою, значно відстають від темпів зростання тарифів на електроенергію та цін на продукцію, яку споживає галузь.

ПРОТЕ:

У ПАТ «Укрзалізниця» заявляють, що реальний зростання цін на електроенергію перевищує заплановане. Згідно з постановою НКРЕКП від 28 квітня поточного року, було заплановано зростання прогнозованої оптової ринкової ціни електроенергії в 2016 році на 13,6%. Проте постановою Комісії від 24 червня були внесені зміни, де зростання ціни прогнозується вже на рівні 28,5%.


Увійдіть, щоб залишити коментар