Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Законопроект щодо стимулювання

7 жовтня 2016, 09:04
124
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У Держенергоефективності під головуванням Сергія Савчука відбулася нарада, присвячена доопрацюванню законопроекту щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел та його підготовці до другого читання у Верховній Раді України.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Ключове положення законопроекту - це встановлення тарифів на тепло, що виробляється з відновлюваних джерел, на рівні 90% від діючого тарифу на тепло з газу для потреб бюджетних установ та населення.

«Цим законопроектом ми даємо можливість інвестору, який вироблятиме тепло з інших, крім газу, видів палива, повертати свої інвестиції за гарантованим тарифом. Він буде чітко знати свій тариф та зможе прорахувати витрати, строк окупності та рентабельність проекту заздалегідь», - підкреслив начальник Управління заміщення традиційних видів палива Держенергоефективності Юрій Шафаренко, презентуючи положення законопроекту.

ПРОТЕ:

Таким чином, вдасться забезпечити стабільність цін лише на середньострокову перспективу, оскільки тариф для населення також час від часу корегується (хоча й за більш складною процедурою).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини