Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Підписано Закон

5.10.2016, 09:01
79
0

щодо зарахування окремих адмінзборів до місцевих бюджетів
щодо зарахування окремих адмінзборів до місцевих бюджетів

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Президент підписав Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування окремих адміністративних зборів до місцевих бюджетів» (законопроект № 4386-д).

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Законом передбачено, що в доходи загального фонду бюджетів об'єднаних територіальних громад зараховуватимуться окремі види плати за надання адмінпослуг. Зокрема, йдеться про адміністративний збір за держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; адміністративний збір за проведення держреєстрації юросіб, ФОП і громадських формувань; плату за скорочення строків надання послуг у сфері держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та держреєстрацію юросіб, ФОП і громадських формувань, а також плату за надання інших платних послуг, пов'язаних з такою держреєстрацією.

До місцевих бюджетів за місцем надання послуг також зараховуватиметься адміністративний збір за проведення держреєстрації юросіб, ФОП і громадських формувань, що здійснюється виконавчими органами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад.

Закон набирає чинності з дня, що настає за днем його офіційного опублікування.

ПРОТЕ:

Фактично запрацює він лише в 2017 році, оскільки за місяці, що залишилися, навряд чи буде внесено всі необхідні зміни до бюджетів усіх рівнів.


Увійдіть, щоб залишити коментар