Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновити сільгосптехніку

4 жовтня 2016, 09:04
164
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство аграрної політики та продовольства України і корейська багатогалузева компанія Posco Daewoo підписали протокол про наміри спільно реалізувати проект з оновлення парків сільськогосподарської техніки малих та середніх українських виробників.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Сторони погоджуються розробити спільну програму із забезпечення новітньою сільськогосподарською технікою малих та середніх сільськогосподарських виробників в Україні.

Наступним кроком у співпраці за даним напрямом повинно стати створення спільної робочої групи, яка визначить умови, необхідні для запуску програми, та підготує перелік необхідної сільськогосподарської техніки. Також фахівці займуться пошуком відповідного українського партнера для реалізації програми та підготують проект договору з ним щодо строків та умов реалізації проекту.

Експерти зазначають, що виробництво сільськогосподарської техніки в Україні в останні три роки стрімко зростає в результаті вимушеної переорієнтації аграріїв на дешеву українську техніку через несприятливі економічні умови.

ПРОТЕ:

Приблизні дати початку та завершення програми не зазначаються.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини