Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Безпечність харчових продуктів

21 вересня 2016, 09:03
215
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У жовтні поточного року відбудеться офіційна презентація результатів півторарічної навчальної програми для аудиторів з безпечності харчових продуктів, організованої Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» для представників Держпродспоживслужби. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа в інтерв'ю АПК-Інформу.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Принципи проведення аудитів, заснованих на НАССР, у рамках зазначених тренінгів вивчали майже 500 майбутніх інспекторів з усіх регіонів України. З цієї кількості близько 70% учасників успішно здали тести та отримають сертифікати аудиторів, які дадуть їм право перевіряти ефективність впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, операторами ринку харчових продуктів.

Проект «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» є частиною фінансованої Європейським Союзом Програми всеохоплюючої інституційної розбудови (Comprehensive Institution Building Programme - CIB) у сфері безпечності харчових продуктів в Україні із загальним бюджетом у 10 мільйонів євро.

Проект почав проведення навчальних заходів для представників Держветфітослужби 7 жовтня 2014 року, а з квітня 2016 року - для Держпродспоживслужби.

ПРОТЕ:

Чи допоможуть такі заходи надалі більш комфортно взаємодіяти інспекторам та представникам бізнесу - поки що відкрите питання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини