Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Заарештовано рахунки кіпрських фірм

14 вересня 2016, 09:02
198
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Суд заарештував рахунки, на які незаконно виводилися з Приватбанку кошти рефінансування НБУ.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Печерський суд наклав арешт на 4 рахунки кіпрських фірм у справі за фактом виведення посадовими особами Приватбанку в 2014 році коштів рефінансування Національного банку України.

Під час досудового розслідування встановлено, що посадові особи фінустанови видавали підконтрольним підприємствам-нерезидентам кредити під заставу майнових прав на товар. Після цього ці компанії укладали угоди з метою отримання товарів. Кошти перераховувалися на рахунки нерезидентів. Але постачання товарів не відбувалося.

Слідство ГПУ стверджує, що кошти в сумі більше 19 млрд гривень було перераховано 42 резидентами України на 6 розрахункових рахунків нерезидентів-продавців, які знаходяться в банківській установі PrivatBank Cyprus Branch.

ПРОТЕ:

Суд дозволив арешт тільки чотирьох рахунків з шести, на які переводилися кошти рефінансування. В кіпрському PrivatBank заарештовано рахунки компаній Milbert Ventures Inc, ZAO Ukrtransitservice Ltd, Trade Point Agro Limited і Rossyan Investing Corp. Тоді як в арешті рахунків Collyer Limited і Teamtrend Limited відмовлено.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини