Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Факти тиску на бізнес розслідують

15 вересня 2016, 09:03
240
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за посилення відповідальності окремих працівників Державної фіскальної служби України за тиск на бізнес. Про це Голова Уряду заявив під час зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб'єктів господарювання.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За словами Прем'єра, прийшов час поставити питання про відповідальність представників ДФС. Схему, коли приходять на підприємства, роблять перевірки, нараховують мільйони, а потім за невелику винагороду вирішують питання, необхідно припинити.

Володимир Гройсман підкреслив, що такі зустрічі представників ДФС з представниками бізнесу для обговорення проблемних питань потрібно проводити у кожній області щомісяця.

ПРОТЕ:

Питання про введення персональної фінансової відповідальності конкретних працівників ДФС за їх незаконні дії та рішення бізнес порушує на всіх зустрічах з урядовими особами, присвячених питанню податків, вже більше 5 років. Проте до цього часу не було навіть спроб втілити відповідні пропозиції в законопроекті, який Уряд підтримав би.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини