Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Паризька кліматична угода

14 вересня 2016, 09:04
218
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Паризька кліматична угода, яку Україна ратифікувала однією з перших країн світу, є хорошим сигналом для вітчизняного бізнесу та дозволить йому швидше адаптуватися до нових світових умов, про це розповів Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Просто не буде, бо саме завдання Паризької кліматичної угоди - боротьба зі зміною клімату. А це певним чином впливає на господарську діяльність, зокрема, скорочення викидів та запровадження нових технологій. Але ми повинні сприймати такі речі як важливий ресурс і майбутню конкурентну перевагу перед представниками бізнесу тих країн, які приєднаються до Паризької угоди після України. Тому Мінприроди та бізнес точно повинні бути партнерами у виконанні цієї угоди», - резюмував Остап Семерак.

Міністр також зауважив, що ратифікація угоди продемонструє закордонним інвесторам необхідність підтримати низьковуглецевий шлях розвитку країни, а також надасть можливість залучити кошти до проектів боротьби зі зміною клімату, що охоплюють різні сектори економіки.

ПРОТЕ:

Паризька угода набере чинності лише тоді, коли її ратифікують не меньше ніж 55 країн, на які до того ж припадає не меньше 55% світових викидів парникових газів. На даний момент ратифікацію завершили 28 країн, на які припадає трохи більше 40% викидів.(з них майже 38% забезпечують 2 країни - США та Китай).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини