Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перевірки банків

12 вересня 2016, 09:06
124
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк України розширив перелік підстав для проведення перевірок дотримання банками вимог валютного законодавства та дещо змінив у порядку їх проведення. Відповідні зміни затверджені постановою Правління НБУ від 07.09.2016 № 383 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, підставою для проведення перевірок може бути інформація про можливі порушення в сфері фінансового моніторингу або інформація про здійснення банком (фінансовою установою) ризикової діяльності.

З метою ширшого застосування сучасних технологій перевірки можуть бути здійснені не лише шляхом перевіряння документів (їх копій) на паперових носіях, а також шляхом отримання доступу до електронних документів, їх копій, отримання копій електронних документів на паперових носіях.

ПРОТЕ:

Раніше НБУ заявляв, що планує надалі продовжувати поступову лібералізацію валютного регулювання. Однак на сьогоднішній день можна говорити про те, що перевірки дотримання банками валютного законодавства було посилено.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини