Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Будуємо європейську інфраструктуру

7 вересня 2016, 09:04
147
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Пакет законопроектів, який було розроблено в Міністерстві інфраструктури спільно з Кабінетом Міністрів України та народними депутатами, буде розглянуто під час п'ятої сесії Верховної Ради восьмого скликання, яка почала свою роботу. Про це під час брифінгу заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Планується, що у Верховній Раді буде розглянуто низку законопроектів: про дерегуляцію і децентралізацію Укравтодору, про створення Дорожнього Фонду, закони про залізничний та внутрішній водний транспорт, про таксі, про безпеку на автомобільному транспорті та інші важливі законопроекти, їх понад 10», - повідомив Володимир Омелян.

Міністр запевнив, що прийняття цього пакета законів дасть змогу сформувати в Україні чіткі правила гри для інвесторів.

При цьому Володимир Омелян зауважив, що в Міністерстві інфраструктури на стадії розробки перебуває ще один ключовий законопроект, необхідний для залучення інвестицій, - Закон про концесію. Він необхідний для проведення концесії морських портів, інфраструктурних об'єктів, доріг та інших важливих галузей життя.

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що настільки значна реформа у галузі транспорту навряд чи пройде пакетом. Тому строки прийняття пропозицій Мінінфраструктури спрогнозувати дуже важко.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини