Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Система BankID

6 вересня 2016, 09:06
123
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У межах реалізації Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року Національний банк затвердив порядок функціонування Єдиної національної системи електронної дистанційної ідентифікації фізичних та юридичних осіб BankID.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Прийняттям цього нормативного акта НБУ врегульовує взаємодію між учасниками у межах системи BankID з метою розвитку електронного врядування в Україні. Наступним етапом проекту повинно стати використання системи BankID для ідентифікації клієнтів банків з метою отримання разом з адміністративними також і банківських послуг.

До системи BankID вже підключено портал Міністерства юстиції України, Єдиний державний портал адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку та торгівлі, а також портал адмінпослуг міста Львова.

Банками-учасниками системи стали: АТ «Ощадбанк» та ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ). Подали заявки на підключення: АТ «ОТП Банк», АТ «УкрСиббанк», ПАТ «Укрсоцбанк» (UniCredit Bank).

Зазначимо, що НБУ не обмежує коло учасників системи та зацікавлений у приєднанні максимальної кількості учасників ринку до єдиної національної системи BankID.

ПРОТЕ:

Найбільш поширеною на даний момент системою є BankID Приватбанку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини