Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Українські будівельники

2 вересня 2016, 09:03
175
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Кабінет Міністрів прийняв розпорядження № 614-р про представлення на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Ця Угода, а також імплементаційний протокол А (будівельна галузь) були підписані 7 червня 2016 року в Києві.

За словами Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, після набрання чинності документом громадяни України зможуть працювати в Ізраїлі на тих самих умовах, що й ізраїльтяни, тобто, з відповідним соцзабезпеченням та медичною страховкою.

Документ визначає юридичні основи тимчасового працевлаштування, обмін технологіями та досвідом, а також передбачає підписання надалі протоколів, які відкриють ізраїльський ринок праці і для інших українських фахівців.

Зазначимо, нещодавно повідомлялося, що Україна отримала найбільшу квоту на працевлаштування в Ізраїлі українських будівельників - 20 000.

ПРОТЕ:

Сподіватимемося, що ратифікація відбудеться в короткий проміжок часу, після чого сторони планують перейти до підготовки документів, які дозволять працювати в Ізраїлі українським громадянам з іншими спеціальностями.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини