Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Проблемні банки

1 вересня 2016, 09:02
181
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк України з 31 серпня на постійній основі починає інформувати громадськість про застосовані до банків заходи впливу за порушення ними законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, а також за порушення, пов'язані зі здійсненням ризикової діяльності, яка загрожує інтересам вкладників чи інших кредиторів банку.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Раніше інформація про застосовані до банків заходи впливу мала статус «інформації з обмеженням доступу».  Проте постановою Правління НБУ від 25 серпня 2016 року зазначений гриф було знято щодо загальних відомостей про застосування заходів впливу у вигляді письмового застереження, накладення штрафу на банк та тимчасового відсторонення посадової особи банку від посади за порушення законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Інформувати про застосовані до банків заходи впливу Національний банк буде щомісяця. Інформація розміщуватиметься на офіційному сайті НБУ в розділі «Фінансовий моніторинг».

ПРОТЕ:

Можна очікувати, що розміщення подібної інформації може бути використано для спроб спровокувати паніку серед клієнтів банків, щодо яких застосовано заходи впливу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини