Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Не встигають отримати ліцензії

30 серпня 2016, 09:02
193
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Уряд прийняв зміни до Ліцензійних умов у сфері автомобільного транспорту, затверджених постановою КМУ від 02.12.2015 № 1001.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Своїм рішенням Кабмін подовжив строк запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень з 6 до 10 місяців. Після того, як набрали чинності нові Ліцензійні умови (наприкінці 2015 року), перевізники зобов'язані були отримати ліцензії спочатку протягом 2 місяців. Потім (у лютому 2016 року) цей строк було подовжено до 6 місяців. Ліцензіати також повинні були подати документи про приведення своєї діяльності у відповідність до Ліцензійних умов. Оскільки протягом відведеного часу не всі перевізники встигли отримати ліцензії, Державна служба України з безпеки на транспорті знову звернулась до Уряду з проханням продовжити строк до 10 місяців. Таким чином, бізнес у спокійному темпі зможе виконати Ліцензійні умови та продовжити діяльність, вважають у держслужбі.

ПРОТЕ:

Строк запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень переноситься вже вдруге. Та проблема полягає не лише в тому, що багато перевізників не встигають отримати ліцензії. З 2016 року функції органу ліцензування в цій сфері було покладено на Державну службу України з безпеки на транспорті. Держтрансбезпека для отримання ліцензії на міжнародні перевезення почала вимагати від перевізників наявності трирічного стажу роботи у ліцензіата в сфері внутрішніх перевезень, який має бути підтверджений виключно ліцензією. Таким чином, фактично заблоковано прихід нових гравців до даного сегмента ринку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини