Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Перевізники за лібералізацію ринку

22 серпня 2016, 09:02
154
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінінфраструктури виступає за лібералізацію та дерегуляцію ринку міжобласних, міжміських та приміських автобусних перевезень.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Учасники ринку автобусних перевезень підготували проект документа щодо дерегуляції ринку перевезень. Він розміщений на сайті Мінінфраструктури.

Під час підготовки документа були враховані пропозиції від перевізників, автостанцій, думки експертів та представників громадських організацій.

Учасники ринку пропонують спростити процедури оформлення паспорта маршруту, обстеження для відкриття нових маршрутів, атестації та відкриття автостанції. Перевізники наполягають на внесенні змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Зокрема, пропонується, щоб об'єкт конкурсу міг бути запропонований як організатором, так і перевізником. Тобто перевізники зможуть самі пропонувати більш оптимальні варіанти маршрутів.

Також висловлюються пропозиції скасувати бальну систему при організації конкурсу. Учасники ринку вимагають створення онлайн-системи подання документів на конкурс та підвищеної прозорості процедури проведення конкурсу.

Мінінфраструктури закликає учасників консультаційного процесу до 26.08.2016 залишити свої коментарі щодо запропонованих змін.

ПРОТЕ:

Проти зазначених пропозицій може виступити місцева влада, оскільки саме вона здійснює регулювання в цій сфері.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини