Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнес оскаржить рішення ДФС у суді

19 серпня 2016, 09:04
153
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Державна фіскальна служба відкриватиме кримінальні провадження за порушення податкового законодавства після оскарження повідомлень-рішень ДФС у судах.

Відповідні зміни внесено до Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів ДФС при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

У разі виявлення порушень податкового, валютного чи іншого законодавства, за якими сума заподіяного державі збитку є достатньою для притягнення до кримінальної відповідальності, кримінальні провадження відкриватимуться після остаточного завершення всіх адміністративних процедур та судового оскарження.

Як уточнюють у ДФС, при цьому рекомендовані строки передання матеріалів слідчим податкової служби - протягом 20 робочих днів, що настають за днем узгодження прийнятих за їх результатами податкових повідомлень-рішень.

ПРОТЕ:

Ця зміна - однозначно на користь бізнесу, оскільки дозволить уникнути тиску в рамках кримінального провадження до моменту, коли факт несплати буде встановлено. При цьому податковій міліції буде простіше проводити слідство, оскільки не треба буде збирати докази факту ухилення від податків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини