Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нові системи переказування коштів

17 серпня 2016, 09:03
233
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Національний банк України зареєстрував міжнародні системи переказування коштів iBox Money Transfer та Sigue Money Transfer.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

В Україні з'явилися дві нові міжнародні платіжні системи. Платіжною організацією iBox Money Transfer є Айбокс Банк (раніше - Агрокомбанк, Київ). До складу учасників платформи також входять Замінбанк (Азербайджан) та Артем-банк (Київ). Платіжна система IBox Money Transfer призначена для переказування в національній валюті, доларах США, євро та російських рублях. Внутрішньодержавні перекази в системі здійснюються від фізичних осіб на користь фізичних та юридичних осіб, а також від юридичних осіб на користь фізичних осіб. Трансграничні перекази здійснюються між фізичними особами.

Платіжною організацією Sigue Money Transfer виступає Cel.Int Ltd (Великобританія). Учасники системи - ПриватБанк, Ощадбанк та Юнекс Банк. Міжнародна платіжна система Sigue Money Transfer дозволяє здійснювати грошові перекази між фізичними особами в доларах США та євро.

За даними НБУ, на сьогоднішній день зареєстровано 10 платіжних систем, платіжними організаціями яких є нерезиденти.

ПРОТЕ:

У першому півріччі 2016 року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказування коштів, в сім разів перевищила суму коштів, відправлених з країни. В Україну надійшло 1,2 млрд доларів, з країни перевели 172 млн доларів США.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини