Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Теплопостачання

15 серпня 2016, 09:02
251
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

У Держенергоефективності триває робота над формуванням конкурентоздатного та прозорого вітчизняного ринку теплопостачання.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Під час експертної наради учасники розглянули порядок проведення тендерних закупівель теплової енергії в Литві. До його основних характеристик відноситься укладання договорів купівлі-продажу теплової енергії за наявності конкуренції між виробниками та визначення ціни на тепло виробником відповідно до затвердженої методології або її самостійне встановлення. Цікавим є той факт, що якщо незалежні виробники пропонують однакову ціну на теплову енергію, то постачальник зобов'язаний купувати її у незалежних виробників відповідно до пріоритету: спершу теплову енергію, що виробляється на когенераційних установках, які використовують відновлювані джерела енергії.

«Також необхідно проаналізувати питання застосування відкритої та динамічної системи редукціонів, коли кожний виробник під час торгів може знижувати ціну на власну теплову енергію на платформі «PROZORRO», - наголосив Євген Магльованний, директор департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності.

ПРОТЕ:

Обговорюючи можливості застосування литовського досвіду, експерти зауважили, що подібна система аукціонів може бути запроваджена в Україні лише в тому випадку, коли до теплових мереж приєднано більше ніж один виробник тепла.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини