Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розвиток транспорту

12 серпня 2016, 09:00
312
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Проект Національної транспортної стратегії розроблений і буде представлений Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном в найближчі тижні. Про це заявила радник Міністра інфраструктури Олександра Клітіна.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За її словами, створення Національної транспортної стратегії є одним з ключових загальних проектів з участю міжнародних партнерів, який дасть поштовх для розвитку транспортної інфраструктури на наступні 15 років.

Також спільно з європейськими експертами розпочато аудит функцій Міністерства та підзвітних служб.

За підтримки ЄС та інших донорів планується створити технічний офіс реформ - команду з 21 експерта (секторальні менеджери, юристи, IT-фахівці, інвестиційні менеджери, PR- фахівці).

Проект Національної транспортної стратегії, аудит Міністерства та технічний офіс підтримки реформ - підготовчий етап адміністративної реформи. Експерти технічного офісу згодом перейдуть в оновлену структуру Міністерства та працюватимуть над імплементацією Національної транспортної стратегії.

Зараз експерти ЄС допомагають описувати всі існуючі інфраструктурні проекти для визначення пріоритетів і найбільш проблемних моментів. Програма допомоги також буде незабаром анонсована Міністром.

Додатково готується низка спільних проектів з ЄС. Так, ЄБРР допомагає в розробці Закону про концесію та підготовку портів до концесії, реструктуризації «Укрзалізниці» та Укрпошти, Всесвітній банк надає допомогу в реформі дорожнього сектора та поліпшенні логістики, ЄІБ - безпеці в дорожній сфері, модернізації транспорту. Американські інженери надають підтримку в питанні реформи внутрішніх водних шляхів.

ПРОТЕ:

Далеко не кожна концепція знаходить своє втілення. Хотілося б сподіватися, що це не той випадок.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини