Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Органічне виробництво

12 серпня 2016, 09:04
176
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Мінагрополітики докладає значних зусиль завершенню впорядкування сфери органічного виробництва та відповідного маркування харчових продуктів.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Разом з представниками наукових установ, міжнародних організацій, профільних асоціацій та учасників ринку Мінагрополітики розробляє комплекс документів щодо впорядкування сфери органічного виробництва.

«Розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», положення якого спрямовані усунути недосконалість в органічному законодавстві та адаптувати його до вимоги права ЄС у цій сфері», - повідомила заступник Міністра Олена Ковальова.

Вона переконана, що розвиток органічного сільського господарства у світі відкриває великі можливості для вітчизняних виробників та експортерів: «Йдеться про активну участь нашої держави у процесі міжнародної торгівлі органічною продукцією».

ПРОТЕ:

Слід зазначити, що останній раз законодавство про виробництво органічної продукції суттєво змінювалося на початку 2015 року, причому процес імплементації змін все ще триває.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини