Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Експорт яловичини в ЄС

4 серпня 2016, 09:01
406
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Гравці ринку мясного скотарства розробляють план дій з ініціації Україною процедури отримання статусу із губчастої енцефалопатії для великої рогатої худоби.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

На ринку Європейського союзу є ніша, яка може бути заповнена продукцією з України. За словами заступника голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Інни Метельової, ЄС забезпечений м'ясом яловичини лише приблизно на 50% від потреби. В рамках угоди ЗВТ Україна має квоту в напрямку експорту м'яса ВРХ, тому українські виробники мають потенціал зростання виробництва. Крім того, це стимулюватиме зростання зайнятості населення на селі, зокрема, завдяки організації тваринницьких кооперативів.

Учасники ринку наголошують на необхідності об'єднання для вирішення спільних проблем, оскільки державна підтримка сектора сьогодні на низькому рівні.

ПРОТЕ:

Сьогодні Україна не виконує вимог щодо відкриття ринку ЄС для української яловичини. Йдеться про відсутність моніторингу губчастої енцефалопатії в Україні, що впливає на експорт всієї лінійки продукції від живої худоби до вже готових продуктів харчування. За словами консультанта ФАО Віталія Башинського, коштів у держави для проведення моніторингу губчастої енцефалопатії ВРХ немає, тому гравцям ринку потрібно діяти спільно. Об'єднавшись, вирішити цю проблему.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини