Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДФС зупинить контрабанду сигарет

29 липня 2016, 09:01
264
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

ДФС опублікувала на своєму сайті проект урядового розпорядження «Про схвалення Стратегії у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року».

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Проектом передбачено створення умов для зменшення обсягів незаконного виробництва та обігу тютюнових виробів в Україні, а також протидії незаконному переміщенню тютюнових виробів через митний кордон України.

Для реалізації Стратегії планується, зокрема, запровадити кримінальну відповідальність за незаконне переміщення тютюнових виробів через митний кордон України; ввести систему відстежування переміщення тютюнових виробів за ланцюгом постачань; визначити експертну установу, відповідальну за проведення експертизи щодо встановлення справжності тютюнової продукції та ідентифікації устаткування, на якому вона виготовлена.

Передбачається призначити ДФС національним координатором щодо протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів в Україні.

ПРОТЕ:

Раніше експерти не раз зазначали, що запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду вплине лише на розміри хабарів. А от введення відстежування постачань, навпаки, знаходило підтримку, за умови, що процедура буде запроваджена за аналогією з чинною для харчової продукції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини