Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Ціни на зерно будуть стабільними

18 липня 2016, 09:02
209
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Учасники зернового ринку разом з Мінагрополітики коригуватимуть експорт зерна на основі реальних прогнозів та показників урожаю. Відповідний Меморандум був підписаний 12 липня між Мінагрополітики та суб'єктами господарювання - експортерами зерна.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Значимість цієї події в тому, що всі учасники ринку зайняли позицію, що експортна діяльність обговорюватиметься з Міністерством у контексті тих прогнозів та показників, які реально маємо щодо урожаю», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

Сторони погодились співпрацювати з питань узгодження балансових характеристик зернового ринку України, зокрема, для розрахунку граничних обсягів експорту зерна, гарантування продовольчої безпеки та незастосування експортних обмежень.

За словами Міністра, Меморандум для ринку - це стабільність ціноутворення. «Не буде ніяких кардинальних рухів цін, які не корелюються зі світовими цінами. Меморандум робить усі корегування, у тому числі на ціни, планомірними. Це виграшна позиція і для громадян України, і для Міністерства, і для експортерів», - сказав Т. Кутовий.

ПРОТЕ:

Водночас аналітики зазначають, що за останній тиждень мінімальна експортна ціна за тонну пшениці 3 класу знизилася на 2$ - до 165 $/т, а мінімальна ціна на внутрішньому ринку - на 10$.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини