Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Від Каспію до Балтики

2 липня 2016, 09:00
245
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Україна передала азербайджанській стороні проект Угоди про створення міжнародного транспортного коридору «Балтійське море-Чорне море-Каспійське море». Про це заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торговельно-економічних зв'язків. Також передбачається створення єдиного органу управління в рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні.

Зубко поінформував також, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортне співробітництво маршрутом «Шовковий шлях». Адже результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай довели технічні та технологічні можливості таких перевезень.

ПРОТЕ:

Крім Азербайджану для створення міжнародного транспортного коридору «Балтійське море-Чорне море-Каспійське море» необхідне співробітництво ще з Грузією та країнами, які забезпечили б вихід до Балтійського моря.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини