Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Прийом до ВНЗ

22 червня 2016, 09:00
202
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Наказом Міністерства освіти і науки від 6 червня 2016 року № 622 затверджено Зміни до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

Зокрема, визначено, що конкурсний бал (сума балів абітурієнта, до якої входять результати вступних іспитів та інші показники) під час розрахунків округлюється з точністю до 0,001.

Також уточнено, що фінансування підготовки фахівців у ВНЗ за рахунок фізичних і юридичних осіб здійснюється на умовах контракту, у тому числі за рахунок грантів, які отримав ВНЗ (наукова установа) на проведення наукових досліджень, за якими передбачається підготовка здобувачів ступеня доктора філософії або доктора наук.

Згідно зі змінами не допускається одночасне навчання за кількома спеціальностями (спеціалізаціями, освітніми програмами, напрямами підготовки) за держзамовленням, у тому числі за різними освітніми ступенями (освітньо-кваліфікаційними рівнями) і формами навчання.

Багато змін та уточнень внесено щодо навчання за медичним, фармацевтичним або ветеринарним напрямами.

Також встановлено, що в разі відсутності з об'єктивних причин документа про отриману професійно-технічну або вищу освіту може подаватися довідка ДП «Інфоресурс» про закінчення навчального закладу, отримання певного освітньо-квалификационного рівня та кваліфікації.

Крім того, оновлено розділи про зарахування в межах встановлених квот, про право на першочергове зарахування, про особливості прийому й навчання іноземців та осіб без громадянства.

ПРОТЕ:

Нові правила треба буде застосовувати під час вступної кампанії, що починається найближчим часом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини