Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Продаж залізничних квитків

21 червня 2016, 09:05
198
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

В Антимонопольному комітеті України розглядається заява ПАТ КБ «Приватбанк» про наявність, на думку заявника, в діях ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Головний інформаційно-обчислювальний центр Державної адміністрації залізничного транспорту України» та ТОВ «УНІТ» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, які полягають в обмеженні доступу банку на ринок Інтернет-еквайрингу в сфері продажу квитків на залізничний транспорт.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

За інформацією Приватбанку, співробітнтцтво банку-еквайєра безпосередньо з ПАТ «Укрзалізниця» в частині онлайн-продажу квитків на залізничний транспорт можливе тільки за умови укладення договору з ТОВ «УНІТ», яке виступає платіжним шлюзом, та сплати йому винагороди у встановленому відсотку від суми прийнятих платежів.

Метою проведення цього дослідження є визначення стану конкурентного середовища на цьому ринку, наявних проблем, що перешкоджають розвитку конкуренції, зокрема, необхідності використання єдиного платіжного шлюзу.

ПРОТЕ:

У разі, якщо таку схему роботи буде визнано такою, що порушує законодавство про конкуренцію, можна очікувати, що банки активізують надання сервісів з продажу залізничних квитків.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини