Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вантажні перевезення

15 червня 2016, 09:04
222
0
Реклама

ПРАВОВА ПОДІЯ:

Міністерство інфраструктури України може на умовах державно-приватного партнерства передати приватним компаніям контроль над перевантаженими вантажними автомобілями та збір штрафів за перевантаження у разі низки змін у чинному законодавстві.

ВПЛИВ НА БІЗНЕС:

«Ми готові працювати з приватними компаніями, але для цього потрібні зміни в законодавстві. Я сподіваюся, що цього року розробимо механізм державно-приватного партнерства, який дасть можливість залучати приватних інвесторів у контроль, збір штрафів та компенсацію інвестицій», - повідомляє Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Крім цього він повідомив про ініціативу відрахування відсотків від штрафу в заробітну плату інспекторів «Укртрансбезпеки».

«Повинна бути чітка фінансова мотивація: оштрафував один автомобіль - отримав 5% від цього штрафу плюс до зарплати, оштрафував 10 автомобілів за день - отримуєш фактично свою зарплату за декілька днів роботи», - поділився ідеями Міністр.

ПРОТЕ:

Такі ідеї мають і зворотній бік, тому необхідно чітко продумати механізм, який би забезпечив протидію накладенню необґрунтованих штрафів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини